Viaplay koos Androidiga

Viaplayl on nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendus, mille saate Google Playst alla laadida. Autorikaitse tingimuste tõttu võib nutitelefonis ja arvutis nähtav sisu erineda. Pidage meeles, et vajate kiiret internetiühendust ning olenevalt teie lepingust võib lisanduda tasu mobiilandmeside eest. Lisaks on võimalik filme Viaplay poest ükshaaval laenutada ja osta.

Rakendus töötab nutitelefonides ja tahvelarvutites, milles on vähemalt Android 5.

android_app_on_play_logo_small

Lisateave Chromecasti abil sisu edastamise kohta

  1. Ühendage Androidiga seade* ja Chromecast samasse WiFi-võrku.
  2. Puudutage rakenduses Chromecasti ikooni.
  3. Valige saadaolevate seadmete loendist Chromecast ja käivitage taasesitus.
  4. Lisateavet ja toeinfot leiate siit, samuti saate külastada kasutajatoe lehte.

*Funktsiooni kasutamise nõuded: Androidiga nutitelefon või tahvelarvuti, milles on vähemalt Android 5. Chromecasti 2013. aasta või hilisem mudel.

Võtke Viaplay kaasa Androidiga seadmes ja vaadake sisu kasvõi võrguühenduseta

Vaadake Viaplayd täiustatud Androidi rakendusega. Muu hulgas võimaldab rakendus filme ja telesarju võrguühenduseta vaatamiseks telefoni salvestada – ideaalne puhkuse ajaks või olukordadeks, kus pole internetiühendust. Pange tähele, et eri platvormidel kehtivate erinevate autorikaitse tingimuste tõttu võib rakenduses nähtav sarjade ja filmide valik veidi erineda aadressil viaplay.ee pakutavast.

  1. Saate sisu salvestada ja hiljem võrguühenduseta vaadata.
  2. Märgistamine: märgistage oma lemmikud ja looge esitusloendeid, mis on ligipääsetavad paljudes Viaplay seadmetes (Android, iOS, arvuti ja Viaplay boks).
  3. Sisu ja kategooriate ülevaatlik esitus koos sujuva navigeerimisega.