Viaplay iPhone’is

Piiramatu juurdepääs populaarsetele telesarjadele, enam kui 1000 filmile, spordiülekannetele ja muule – nüüd iPadis, iPhone’is ja iPod Touchis. Sisu vaatamiseks peate olema Viaplay klient.

Viaplay toimib iPhone’is suurepäraselt. Lisaks saate AirPlay või Chromecasti abil edastada signaali teistele samas võrgus asuvatele seadmetele. Autorikaitse tingimuste tõttu võib arvutis ja iPhone’is/iPadis nähtav sisu erineda. Pingutame siiski selle nimel, et pakkuda sama täielikku vaatamiskogemust nagu arvutis. Pidage meeles, et vajate kiiret internetiühendust ning olenevalt teie lepingust võib lisanduda tasu mobiilandmeside eest.

iOS: Nõutav iOS 14 või uuem.

ios

Lisateave AirPlay ja Chromecasti abil sisu edastamise kohta

  1. Ühendage iOS-i seade* ja Apple TV või Chromecast samasse WiFi-võrku.
  2. Vajutage seadmes AirPlay/Chromecasti ikooni (kui kasutate Viaplay videosisu esitamiseks AirPlayd, siis käivitage kõigepealt video).
  3. Valige saadaolevate seadmete loendist Apple TV või Chromecast ja käivitage taasesitus.
  4. Lisateavet saate lugeda siit Apple TV kohta ja siit Chromecasti kohta, lisaks võite külastada Apple TV või Chromecasti kasutajatoe lehte.

*Nõuded kasutamiseks: iPhone või iPad, milles on iOS 14 või uuem, ja 2. põlvkonna Apple TV. Chromecasti seade peab olema valmistatud 2013. aastal või hiljem.

Võtke Viaplay oma iPhone’is kaasa ja vaadake sisu kasvõi võrguühenduseta

Viaplay populaarne rakendus võimaldab nutikalt ja sujuvalt sarjade, filmide ja spordialade kategooriaid sirvida. Kogu sisu on ülevaatlikult esitatud ning teatud sisu saab ka seadmesse salvestada, et vaadata seda seal, kus pole internetiühendust.

  1. Saate sisu salvestada ja hiljem võrguühenduseta vaadata.
  2. Märgistamine: märgistage oma lemmikud ja looge esitusloendeid, mis on ligipääsetavad paljudes Viaplay seadmetes
  3. Sisu ja kategooriate ülevaatlik esitus koos sujuva navigeerimisega.