Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Assassin's Creed
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Märul & Seiklus, Ajalooline, Ulme & Fantaasia | USA, Prantsusmaa | 110 min | 2016

Audio: Inglise, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Eesti

Callum Lynch (Michael Fassbender) laseb Abstergo korporatsioonil oma surma lavastada, et nad saaks kaevata välja ta esivanemate mälestused, mis peituvad ta DNA-s. Firma juhataja Alan Rikkin (Jeremy Irons) tahab iga hinna eest leida Õuna - Eedeni aiast pärit reliikvia, mis suudab inimkonna vaba tahet mõjutada. Seda projekti juhib ta tütar Sofia (Marion Cotilliard), kes paneb Callumi masinasse nimega Animus - see võimaldab tal kogeda oma esiisa Aguilar de Nerha (Michael Fassbender) läbielatut. 15. sajandi Hispaanias üritab Aguilar vabastada Tomas de Torquemada (Javier Gutierrez) vangi, Callum aga üritab välja selgitada, mida ta Õunast teab. Väljaspool Animust viibides üritab Callum koos teiste Abstergo katsealustega firma tegelikke kavatsusi välja selgitada.

Osatäitjad

Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Charlotte Rampling

Režissöör

Justin Kurzel