Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Batman vs Superman: Õigluse koidik
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Batman vs Superman: Õigluse koidik

Batman v Superman: Dawn of Justice

Märul & Seiklus, Ulme & Fantaasia | USA | 145 min | 2016

Audio: Inglise, Läti, Leedu, Vene | Subtiitrid: Eesti

Teemad: Kuldvaarikad, Koomiksikangelased

Pärast Supermani ja kindral Zodi vahel toimunud lahingut, mis Metropolise peaaegu maatasa tegi, otsustab Batmaniks maskeerunud miljardär Bruce Wayne, et liialt võimukas krüptonlane peab enda põhjustatud kaose eest vastutama. Seda toetab ka rahva mure Supermani karistuseta pääsemise pärast. Omavoliliste seadusesilmade kohta käiv arvamus muutub valusaks teemaks, eriti kui isepäine Batman tembeldab ja karistab Gothami kurjategijaid. Terasmehe ja Pimeduse Rüütli vahel toimuvaid sündmusi manipuleerib salakaval geenius Lex Luthor, kes tahab kasutada krüptoniiti relvana Supermani tõrjumiseks. Samal ajal otsib ta Maal elavaid teisi üliinimesi.

Osatäitjad

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Scoot McNairy, Callan Mulvey, Tao Okamoto, Michael Shannon, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Anderson Cooper, Kevin Costner, Jon Stewart, Patrick Wilson

Režissöör

Zack Snyder