Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Unustus
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Unustus

Oblivion

Ulme & Fantaasia, Märul & Seiklus, Müsteerium | USA | 119 min | 2013

Audio: Inglise, Leedu | Subtiitrid: Läti, Eesti, Vene

Filmi tegevus toimub kauges tulevikus, kui maailm on tundmatuseni muutunud ning Jack Harper (Tom Cruise) on üks viimaseid droonide hooldajaid, kes veel Maale jäänud on. Ülimahukas operatsioon, mille käigus üritatatakse pärast aastakümneid väldanud sõda kohutava Scavside-nimelise ohu vastu eluks vajalikke ressursse ammutada, on peaaegu lõpule jõudmas. Elades ja patrullides hingematva taevalaotuse üle maapinnast kilomeetreid kõrgemal, tuuakse Jacki reaalsus pauguga tagasi maa peale, kui ta päästab allatulistatud kosmoselaevast kena tundmatu. Naise saabumine vallandab sündmuste ahela, mis sunnib Jacki kõiki oma teadmisi kahtluse alla seadma ning asetab inimkonna saatuse tema kätesse.

Osatäitjad

Tom Cruise