Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Saatan kannab Pradat
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Saatan kannab Pradat

The Devil Wears Prada

Draama, Romantiline, Komöödia | USA | 104 min | 2006

Audio: Inglise, Läti, Leedu | Subtiitrid: Eesti

Teemad: Raamatute põhjal, Oscarile kandideerinud filmid

Andy Sachs (Anne Hathaway) on just lõpetanud ülikooli ja ta kolib oma poiss-sõbraga (Adrian Grenier) New Yorki, lootes sealt leida tööd ajakirjanikuna. Kui sellest aga asja ei saa, õnnestub tal pääseda töövestlusele Runaways, suures moeajakirjas, mida juhib võimukas ja nõudlik Miranda Priestly (Meryl Streep). Andy ei tea aga moest mitte midagi ega pole sellest ajakirjast varem kuulnudki. Just sellel põhjusel ajakirja direktor ta Miranda assistendiks palkabki. Andy avastab end peagi Miranda võimatute ja kohest täitmist nõudvate soovide keskelt… Film põhineb 2003. aastal ilmunud Lauren Weisbergeri samanimelisel raamatul.

Osatäitjad

Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Simon Baker

Režissöör

David Frankel