Kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamise, privaatsuspoliitika ning kasutustingimustega.

OK Rohkem infot
Lemmikloomade salajane elu
Kui video ei mängi sujuvalt, proovi vahetada video kvaliteeti madalamaks pleieri hammasratta ikooniga menüüst. Kui video ei mängi, leiad abi meie Abikeskusest või võta meiega ühendust.

Lemmikloomade salajane elu

The Secret Life of Pets

Lapsed & Pere, Animatsioon | Jaapan, USA | 83 min | 2016

Audio: Inglise, Eesti, Läti, Leedu, Vene |

Max (Louis C.K.) on energiline ja entusiastlik Jack Russelli terjer, kes elab koos oma omaniku Katiega (Ellie Kemper) ühes Manhattani korteris. Ta õnnelikku elu häirib see, kui ta omanik uue koera Duke'i (Eric Stonestreet) võtab. Tahtes taas kogu Katie tähelepanu endale saada, üritab ta Duke'i ühte põiktänavasse maha jätta, ent neid ründab kasside kamp, kelle liidriks on Ozone (Steve Coogan). Nad suudavad napilt eluga pääseda, ent peatselt hakkavad nende vastu hammast ihuma Põlatud Lemmikud - hüljatud koduloomade armee, mida juhib armas, ent hullumeelne küülik Lumepall (Kevin Hart). Põnev seiklus, mis viib läbi New Yorgi, sunnib Maxi ja Duke'i rivaalitsemisest loobuma ning nad üritavad takistada Lumepalli, kes tahab New Yorgi lemmikloomade omanikele kätte maksta.

Osatäitjad

Louis C.K., Eric Stonestreet, Kevin Hart, Jenny Slate, Lake Bell, Steve Coogan

Režissöör

Chris Renaud